Protejat contra stropirii cu apă prin scurgerea lichidului
Reglarea înclinaţiei face posibilă o poziţionare confortabilă.
Activați prin tasta Fn: Controlul funcțiilor multimedia prin atribuirea secundară a tastelor F – fără să fie necesar să urmați calea complicată a setărilor de sistem
Curățare rapidă, simplă și o tastare plăcută datorită tastelor plate, coborâte individual
Formatul de dimensiune normală a tastaturii vă oferă aceeași experiență de spațiu, cu care ați fost obișnuit
| Colour | Black |
| Keyboard Layout | QWERTY (US) |
| Shade of colour | Black |
| Connection | Cables |
| Connection | USB-Typ-A-Plug |
| Compatible operating systems | Windows 11/10/8/7 |
| Special features | Folding feet/ Remote keys |
| Key label | Printing with UV protection |
| Key technology | Rubber Dome |
| Model | Full format keyboard |
| Number of Keys | 105 |
| Cable Length | 150 cm |
| Depth | 13.2 cm |
| Height | 2 cm |
| Width | 43.3 cm |