| Culoare | Albastru |
| Nuanța culorii | Albastru |
| Conexiune | Bluetooth |
| Interval maxim | 10 m |
| Capacitate | 400 mAh |
| Tensiune | 3.7 V |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Funcţie suplimentară | Speakerphone |
| Putere muzicală maximă | 3 W |
| Sistem audio | Mono |
| Alimentare cu energie electrică | Integrated Li-Ionen-Battery |
| Profunzimea telefonului | Lithium Ion Battery |
| Putere | 1,48 Wh |
| Timp de încărcare, în ore | 2 h |
| Utilizare recomandată | Mobile Music |
| Vanzare Romania | Sale Romania |