Cablu HDMI™ pentru o rezoluție înaltă, perfectă, ultra HD calitate cinematografică 4096 x 2160 (4k) pixeli
Redirecționarea semnalului audio fără cabluri audio suplimentare (ODT, jack etc.)
Materialele premium precum și cablurile ecranate asigură calitatea excelentă, fără distorsiuni a imaginii și tonului
Mufă aurită cu rezistenţe de contact reduse pentru transmiterea sigură a semnalului
Miez de ferită pentru reducerea tuturor influențelor perturbatoare și transmiterea curată a semnalului
Susține conexiunile la rețea prin intermediul HDMI™ pentru un efort de cablare scăzut
Protecția optimizată contra îndoirii prin materiale flexibile împiedică ruperea cablului
| Culoare | Negru |
| Linie de produse | Essential Line |
| Nuanța culorii | Negru |
| Calitate | Esențial |
| Conexiune | Priză HDMI™ |
| Lăţime de bandă | 340 MHz |
| Rata de transfer a datelor | 10.2 Gbit/s |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezoluţie maximă | 4k (4096 x 2160) |
| Tehnologie | Audio Return Channel (ARC)/ HDMI™ Ethernet Channel (HEC)/ HDR |
| Tip de ecranare | Complet protejat |
| Filtru | 2 |
| Funcţie suplimentară | 3D Transmission |
| Particularitate individuală | Placat cu aur |
| Versiune | Viteză mare cu Ethernet |
| Lungime | 15 m |