Pregătită pentru a fi folosită oriunde: tastatura multi-device are 1 canal wireless și 2 canale Bluetooth și, prin urmare, poate fi conectată simultan la 3 dispozitive finale – comutați între ele prin simpla apăsare a unei taste
Butoane scissor durabile și robuste: ideale pentru o tastare intuitivă, cursivă și silențioasă chiar și dacă tastați super rapid
Mai productiv cu ajutorul inteligenței artificiale: Butonul de asistență activează asistentul IA pentru diverse programe
Activați prin tasta Fn: Controlul funcțiilor multimedia prin atribuirea secundară a tastelor F – fără să fie necesar să urmați calea complicată a setărilor de sistem
Activați și dezactivați cu ușurință funcția FN-Lock: modifică prima și a doua atribuire a tastelor F1 până la F12 - în acest fel puteți, de exemplu, să utilizați funcțiile multimedia direct prin tastele F, fără a trebui să țineți apăsată și tasta Fn
Intensitatea luminoasă a tastaturii iluminate este reglabilă și asigură utilizarea optimă chiar și în condiții de lumină redusă – ideală pentru a nota idei spontane și însemnări rapide în orice moment
Puternic și reîncărcabil: acumulatorul litiu-polimer integrat în tastatura fără fir garantează flexibilitate maximă
Senzație ergonomică de tastare: Picioarele de susținere pliabile asigură trei unghiuri de tastare reglabile pentru o aderență mai bună și pentru utilizarea confortabilă a tastaturii
Putem spune cu siguranță: Tastatura fără fir criptează toate apăsările de taste în conformitate cu standardul de criptare AES-128
Aspect sofisticat și design modern datorită componentelor din aluminiu robuste, de calitate înaltă
Loc fix: Receptorul USB care poate fi depozitat se poate transporta în carcasa tastaturii pentru a economisi spațiu
Din vechi, fă nou: Carcasa și butoanele acestui produs sunt realizate 65% din plastic ABS reciclat în mod demonstrabil
|
| Aspect tastatură | QWERTY (US) |
| Culoare | Negru |
| Nuanța culorii | Albastru/Gri Inchis/Negru |
| Conexiune | 2.4 GHz RF/Bluetooth |
| Conexiune | Mufa USB-A |
| Caracteristici speciale | Backlight/Battery stand LED/Folding feet/On/Off Switch/Power saving mode |
| Culori de iluminat | 1 |
| Gamă | 10 m |
| Keyboard battery life (depending on usage) | 75 d |
| Sisteme de operare compatibile | Android 8.0 or higher/MacOS 11 or later/Windows 11/10/iOS 14 or higher/iPadOS 14 or higher |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Etichetă cheie | Laser engraving |
| Material | Aluminiu/Plastic Material/Post-Consumer Material |
| Model | Compact keyboard |
| Număr de taste | 79 |
| Numărul de taste multimedia | 9 |
| Tehnologie cheie | Scissor mechanism |
| Cable length (charging cable) | 1,8 m |
| Înălţime | 1,8 cm |
| Lăţime | 28,8 cm |
| Profunzime | 13,8 cm |
| Weight (including battery) | 390 g |
| Profunzimea telefonului | Litiu-Polimer-Akku |
| Power supply included | Nu |
| Required high performance power supply | 3.0 W |
| Required minimum power supply | 3.0 W |
| USB PD | Nu |