Mai productiv cu ajutorul inteligenței artificiale: Butonul de asistență activează asistentul IA pentru diverse programe
Senzație ergonomică de tastare: Unghiul de tastare poate fi ajustat cu ajutorul picioarelor pliabile – pentru o aderență mai bună și o utilizare confortabilă
Pur și simplu plăcută: tastele silențioase permit lucrul fără deranjamente și relaxat la tastatura de birou - pentru o tastare intuitivă, cursivă și silențioasă
Activați prin tasta Fn: Controlul funcțiilor multimedia prin atribuirea secundară a tastelor F – fără să fie necesar să urmați calea complicată a setărilor de sistem
Activați și dezactivați cu ușurință funcția FN-Lock: modifică prima și a doua atribuire a tastelor F1 până la F12 - în acest fel puteți, de exemplu, să utilizați funcțiile multimedia direct prin tastele F, fără a trebui să țineți apăsată și tasta Fn
Pur și simplu deconectați și înlocuiți: Datorită conexiunilor USB standardizate ale tastaturii și ale cablului, cablul poate fi înlocuit rapid și ușor în cazul unei defecțiuni, fără a trebui să aruncați întreaga tastatură
Rapid și ordonat: Colierul de cablu cu scai permite gestionarea simplă a cablurilor pe masă, fără a avea o încurcătură de cabluri
Din vechi, fă nou: Carcasa și butoanele acestui produs sunt realizate 65% din plastic ABS reciclat în mod demonstrabil
| Aspect tastatură | QWERTY (romanian) |
| Culoare | Negru |
| Nuanța culorii | Negru |
| Conexiune | Cables |
| Conexiune | Mufa USB-A, Mufa USB-C |
| Caracteristici speciale | Folding feet |
| Sisteme de operare compatibile | Windows 11/10 |
| Etichetă cheie | Printing with UV protection |
| Material | Plastic Material/Post-Consumer Material |
| Model | Full format keyboard |
| Număr de taste | 105 |
| Numărul de taste multimedia | 12 |
| Tehnologie cheie | Rubber Dome |
| Greutate | 445 g |
| Înălţime | 2,6 cm |
| Lăţime | 43,8 cm |
| Lungimea cablului | 180 cm |
| Profunzime | 14,5 cm |
| Vanzare Romania | Sale Romania |