Mini-tastatura compacta, care ajuta la economisirea spatiului, pentru introducerea datelor de pe un PC si notebook-uri
Taste softtouch pentru apăsare în surdină şi blândă
| Aspect tastatură | QWERTY (romanian) |
| Culoare | Negru |
| Nuanța culorii | Negru |
| Conexiune | Cables |
| Conexiune | Mufa USB-A |
| Sisteme de operare compatibile | Windows 11/10/8/7 |
| Etichetă cheie | Printing with UV protection |
| Model | Compact keyboard |
| Număr de taste | 88 |
| Tehnologie cheie | Rubber Dome |
| Înălţime | 1,2 cm |
| Lăţime | 29,1 cm |
| Lungimea cablului | 140 cm |
| Profunzime | 13.9 cm |