Tastatura multimedia de inalta calitate
| Aspect tastatură | QWERTY (romanian) |
| Culoare | Negru |
| Nuanța culorii | Negru |
| Conexiune | Cables |
| Conexiune | Mufa USB-A |
| Caracteristici speciale | Folding feet/ Separate multimedia buttons/ Splash protection |
| Sisteme de operare compatibile | Windows 11/10/8/7 |
| Etichetă cheie | Laser engraving |
| Model | Full format keyboard |
| Număr de taste | 108 |
| Tehnologie cheie | Rubber Dome |
| Înălţime | 2,5 cm |
| Lăţime | 45.5 cm |
| Lungimea cablului | 180 cm |
| Profunzime | 16,5 cm |