Transformă vechiul în nou: Materialul interior și exterior al acestui produs este realizat 100% din poliester reciclat în mod demonstrabil
Greutate scăzută pentru a o lua în călătoria de afaceri: Geantă pentru laptop ultra ușoară - perfectă pentru cei care se grăbesc de la o întâlnire la alta și merg din loc în loc cu toate obiectele esențiale pentru afacerile lor
Căptușeală groasă: Geanta pentru laptop cu compartiment capitonat pentru laptop oferă o protecție fiabilă în timpul transportului
Compartiment suplimentar pentru tablete de până la 28 cm (11”) în compartimentul principal
De la cablu până la telefonul mobil: În buzunarule frontale spațioase – unul dintre ele cu o structură clară pentru organizare – există mult spațiu pentru accesorii suplimentare de tip business și obiecte personale mărunte
Bine gândit pentru structurare: Compartimentul organizator din interiorul genții business oferă spațiu pentru pixuri, stick-uri USB, carduri de memorie etc., dar și pentru obiecte personale precum chei, șervețele și luciu de buze
Curea pentru fixare confortabilă la mânerul geamantanului
Curea pentru umăr capitonată, pentru o senzație de purtare plăcută: poate fi detașată și reglată pe lungime
Fixare sigură în geanta pentru laptop: Bandă scai pentru fixarea laptopului
Mânere practice cu înveliș textil, pentru o senzație plăcută la purtare
Certificat FSC: Hârtia și cartonul din ambalajele noastre provin din gestionarea durabilă a pădurilor - asta înseamnă că folosim materia primă lemnul într-o manieră care economisește resursele
| Culoare | Bej |
| Linie | Premium Lightweight |
| Nuanța culorii | Bej |
| Durabilitate | Recycled |
| Material | Recycled Polyester (R-PET) |
| Outside Dimensions W x D x H | 41 x 8,5 x 30 cm |
| Inside Dimensions W x D x H | 38 x 7 x 29 cm |
| Greutate | 520 g |
| Pentru dimensiunea ecranului | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Potrivit pentru | Universal |