Controlați principalele funcții ale smartphone-ului fără a lua aparatul în mână
Suportă sistemele de asistență vocală existente Google Assistant
Alternarea între redarea muzicii și primirea apelului telefonic este asigurată de microfonul încorporat; astfel nu pierdeți nici un apel telefonic în timpul ascultării muzicii
Protecția contra îndoirii dintre cască și cablu împiedică ruperea acestuia mărind astfel durata de funcționare
| Culoare | Negru |
| Nuanța culorii | Negru |
| Conexiune | Mufa USB-C |
| Gama de frecvenţă a căştii | 20 Hz - 20 kHz |
| Gama de frecvenţă a microfonului | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedanţa căştii | 32 Ω |
| Impendanţa microfonului | 2200 Ω |
| WBCV | ≥ 75mV |
| Design | Căști pentru interiorul urechii |
| Directivitate - microfon | Omnidirektional |
| Funcţie suplimentară | Answer button/Volume control |
| Material | Plastic Material |
| Model | Căşti stereo |
| Poziţia microfonului | Microfon cu cablu |
| Sensibilitatea căştii | 105 dB/mW |
| Sensibilitatea microfonului | -42 dB +/-3 dB |
| Diametru Difuzor | 14 mm |
| Greutate | 16 g |
| Lungimea cablului | 1,2 m |
| Utilizare recomandată | Mobile Music/Smartphone |
-