Compartiment tapițat pentru laptop, pentru o protecție eficientă în timpul transportului
Buzunare frontale generoase pentru accesorii suplimentare sau obiecte personale
Organizer structurat în partea interioară a genţii pentru o păstrare sistematică a accesoriilor
Curea pentru umăr capitonată, pentru o senzație de purtare plăcută: poate fi detașată și reglată pe lungime
Bandă arici pentru fixarea notebook-lui
Mâner practic învelit în stofă, pentru o senzație plăcută la purtare
| Culoare | Gri/Negru |
| Linie | Florenz II |
| Nuanța culorii | Gri/Negru |
| Temă / motiv | fără design/motiv |
| Material | Polyester |
| Outside Dimensions W x D x H | 46 x 10 x 38 cm |
| Inside Dimensions W x D x H | 44 x 8 x 34 cm |
| Greutate | 640 g |
| Pentru dimensiunea ecranului | 44 cm (17.3") |