Husă pentru laptop modernă, zveltă
Compartiment tapițat pentru laptop, pentru o protecție eficientă în timpul transportului
Buzunar frontal încăpător pentru alte accesorii sau obiecte personale
| Culoare | Albastru/Gri |
| Linie | Florenz |
| Nuanța culorii | Bleumarin, Gri Inchis |
| Temă / motiv | fără design/motiv |
| Material | Polyester |
| Outside Dimensions W x D x H | 35,5 x 2,5 x 27,5 cm |
| Inside Dimensions W x D x H | 34 x 1,5 x 26 cm |
| Greutate | 185 g |
| Adecvat pentru | Laptop |
| Pentru dimensiunea ecranului | 33.78 cm (13.3") |