Compartiment tapițat pentru laptop, pentru o protecție eficientă în timpul transportului
Buzunar frontal încăpător pentru alte accesorii sau obiecte personale
Curea de umăr reglabilă pe lungime
| Culoare | Albastru/Negru |
| Linie | Sydney |
| Nuanța culorii | Albastru/Negru |
| Material | Polyester |
| Model | Husa |
| Outside Dimensions W x D x H | 40 x 5 x 43 cm |
| Inside Dimensions W x D x H | 37 x 4 x 30 cm |
| Greutate | 320 g |
| Pentru dimensiunea ecranului | 39,62 cm (15,6") |