Carcasă metalică robustă și din materiale premium
Este eliminată executarea de probe: USB-C prize pot fi introduse arbitrar
| Culoare | Argintiu |
| Linie | Uni-C Deluxe |
| Nuanța culorii | Argintiu |
| Conexiune | Mufa USB-C |
| Rata de transfer a datelor | 100 MB/s |
| Standard USB | USB 3.1 Gen 1 |
| Capacitate de memorie | 128 GB |
| Viteză de transfer (citire) | 100 MB/s |
| Funcţie suplimentară | OTG |
| Material | Metal |
| Înălţime | 68 mm |
| Lăţime | 19,6 mm |
| Profunzime | 9,45 mm |
- Instrucțiunile de utilizare pentru stick-ul USB „Uni-C Deluxe” pot fi găsite pe www.hama.com la numărul articolului 00182498.
- Rata de citire de 100 MB/s poate fi atinsă numai cu o interfață USB 3.1 Gen. 1. Dacă se folosește o interfață USB 2.0, viteza va fi redusă.
- Sistem de operare recomandat: Windows 10/8/7 și MAC OS 9.x sau o versiune mai noua ;
- Device-uri recomandate : Smartphone-uri, tablete și alte dispozitive compatibile cu OTG cu conexiune USB-C ;