Amplificarea semnalului cu 25 decibeli
Regulator de amortizare pentru setarea exactă a semnalului de intrare.
| Culoare | Alb |
| Linie de produse | Essential Line |
| Nuanța culorii | Alb |
| Conexiune | Mufa Coaxiala, Priza Coaxiala |
| Ajustarea egalizării | Nu este disponibil |
| Amplificare | 22 dB |
| Frecvență | 40 - 862 MHz |
| Reglarea atenuării | 13 dB |
| Gama canalelor retur | Nu este disponibil |
| Model | Amplificator BK |
| Alimentare cu energie electrică | Unitate de alimentare electrică 230 V |