Mărimea ecranării este de 90 decibeli (împletitură deasă + folie de ecranare) pentru protecție împotriva interferențelor electromagnetice
Ecranare dublă pentru reducerea optimă a interferențelor electromagnetice perturbatoare.
| Culoare | Alb |
| Linie de produse | Essential Line |
| Nuanța culorii | Alb |
| Calitate | Esențial |
| Conexiune | Mufa Coaxiala, Priza Coaxiala |
| Structură | Coaxial |
| Impedanţă | 75 Ω |
| Tip de ecranare | Dublu Ecranat |
| Model | Coax-Coax |
| Rată de ecranare | 90 dB |
| Tip | Cablu Antena |
| Lungime | 7,5 m |