Transfer de date High Speed de până la 480 Mbps
Un alimentator suplimentar, pentru alimentarea electrică stabilă, independentă de aparate a dispozitivelor USB conectate
Cablu USB detașabil, pentru conectarea cu un PC/notebook
| Culoare | Negru |
| Linie de produse | Entry Line |
| Nuanța culorii | Negru |
| Calitate | Entry |
| Cablu de conectare | Detaşabil |
| Conexiune | Mufa USB-A |
| Detalii conexiune | 4x USB-A / USB 2.0 / max. 480 Mbit/s |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Model | With Power Supply |
| Număr de conexiuni | 4 |
| Înălţime corp | 1,4 cm |
| Lăţime corp | 9,6 cm |
| Lungimea cablului | 1,5 m |
| Profunzime corp | 6 cm |
Pentru a asigura o funcționare fără probleme, unitatea de alimentare inclusă trebuie conectată.