Transfer de date High Speed de până la 480 Mbps
| Culoare | Negru |
| Linie de produse | Entry Line |
| Nuanța culorii | Negru |
| Calitate | Entry |
| Cablu de conectare | Integrat |
| Conexiune | Mufa USB-A |
| Detalii conexiune | 4x USB-A / USB 2.0 / max. 480 Mbit/s |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Model | Alimentat din magistrală |
| Număr de conexiuni | 4 |
| Înălţime corp | 1,3 cm |
| Lăţime corp | 5,6 cm |
| Lungimea cablului | 0,15 m |
| Profunzime corp | 5,6 cm |