Transfer de date Super Speed de până la 5 Gbps
Mufa USB-C susține USB-Power-Delivery (USD PD) și transferul rapid de date
Transfer de date prin Ethernet Gigabit la până la 1 Gbit/s
Carcasă de înaltă calitate și robustă din aluminiu, având un aspect nobil
Distanța mare între mufe permite conectarea fără probleme și a unor ștecăre late
Protecția optimizată contra îndoirii prin materiale flexibile împiedică ruperea cablului
Materialele și prelucrarea de înaltă calitate asigură o calitate excelentă a transferului
| Culoare | Gri |
| Linie de produse | Essential Line |
| Nuanța culorii | Antracit |
| Calitate | Esențial |
| Cablu de conectare | Integrat |
| Conexiune | Mufa USB-C |
| Detalii conexiune | 1x LAN/Ethernet / Gigabit / max. 1 Gbit/s, 1x USB-C / USB 3.2 Gen1 + Power-Delivery / max. 5 Gbit/s + max. 5-20 V - 5 A - 100 W, 2x USB-A / USB 3.2 Gen1 / max. 5 Gbit/s |
| Standard USB | USB-3.2 Gen 1 |
| Rezoluţie maximă | 4k (4096 x 2160) |
| Sarcina maximă conectată | 100 W |
| Tehnologie de încărcare | Power Delivery |
| Viteză în reţea | 10/100/1000 Mbps |
| Număr de conexiuni | 4 |
| Înălţime corp | 1,7 cm |
| Lăţime corp | 10 cm |
| Lungimea cablului | 0,15 m |
| Profunzime corp | 3,3 cm |