Calitate ridicată în ceea ce privește manopera, performanța și siguranța
Colierul asigură o organizare performantă şi fără probleme a cablurilor
Afişajul cu LED-uri oferă informaţii referitoare la statutul perifericelor.
| Culoare | Negru |
| Linie de produse | Essential Line |
| Nuanța culorii | Negru |
| Conexiune | Cigarette Lighter Plug |
| Dispozitive compatibile | Laptop |
| Producători compatibili | Acer/ Asus/ Dell/ Dynabook/ Fujitsu/ HP/ Lenovo/ MSI/ Medion/ PEAQ/ Packard Bell/ Samsung/ Toshiba/ VAIO |
| Tip conector de alimentare | KFZ-Plug |
| Tensiunea de intrare a notebookului | 15-24 V |
| Input Voltage Range from/to | 12-16 V |
| Tensiune de ieşire | 15 V/16 V/18 V/19/20 V/22 V/24 V |
| Numar mufe | 8 |
| Particularitate individuală | Free adapter service/Velcro cable ties |
| Setarea tensiunii de alimentare | Manual |
| Tip | Automotive Notebook Power Supply |
| Greutate | 382 g |
| Iesire lungime cablu | 1,75 m |
| Înălţime corp | 3.7 cm |
| Intrare lungime cablu | 0,3 m |
| Lăţime corp | 11.3 cm |
| Profunzime corp | 6,1 cm |
| Performanţă maximă de ieşire | 120 W |
| Putere maximă de ieşire | 6 A |
| Ștecher | KFZ-Plug |
Aveți un adaptor universal de alimentare pentru notebook de la Hama, dar adaptorul de care aveți nevoie pentru notebook nu a fost inclus în pachet? Sunt disponibile adaptoare pentru cele mai comune modele ale mărcilor consacrate; vă vom trimite modelul de care aveți nevoie în câteva zile dacă vizitați http://www.hama.de/adapterservice!