Calitate ridicată în ceea ce privește manopera, performanța și siguranța
Racord la reţea de 100 –240V adecvat pentru utilizare universală în combinaţie cu adaptoare specifice ţării
Colierul asigură o organizare performantă şi fără probleme a cablurilor
| Culoare | Negru |
| Linie de produse | Essential Line |
| Nuanța culorii | Negru |
| Conexiune | Priză Euro |
| Dispozitive compatibile | Laptop |
| Producători compatibili | Acer/ Asus/ Dell/ Dynabook/ Fujitsu/ HP/ Lenovo/ MSI/ Medion/ PEAQ/ Packard Bell/ Samsung/ Toshiba/ VAIO |
| Tip conector de alimentare | Euro Plug, Type C (CEE 7/16) |
| Circuit de protecție | Overcurrent Protection/ Overtemperature Protection/ Short circuit protection |
| Tensiunea de intrare a notebookului | 14-16 V/18-20 V |
| Input Voltage Range from/to | 100-240 V |
| Tensiune de ieşire | 15 V/19 |
| Numar mufe | 8 |
| Particularitate individuală | Free adapter service/Velcro cable ties |
| Setarea tensiunii de alimentare | Manual |
| Tip | Notebook Power Supply |
| Greutate | 447 g |
| Iesire lungime cablu | 0,95 m |
| Înălţime corp | 3,5 cm |
| Intrare lungime cablu | 1,2 m |
| Lăţime corp | 11.8 cm |
| Profunzime corp | 5.5 cm |
| Performanţă maximă de ieşire | 90 W |
| Putere maximă de ieşire | 5,6 A |
| Ștecher | Priză Euro |
Aveți un adaptor universal de alimentare pentru notebook de la Hama, dar adaptorul de care aveți nevoie pentru notebook nu a fost inclus în pachet? Sunt disponibile adaptoare pentru cele mai comune modele ale mărcilor consacrate; vă vom trimite modelul de care aveți nevoie în câteva zile dacă vizitați http://www.hama.de/adapterservice!