Pregătită pentru a fi folosită oriunde: tastatura multi-device are 1 canal wireless și 2 canale Bluetooth și, prin urmare, poate fi conectată simultan la 3 dispozitive finale – comutați între ele prin simpla apăsare a unei taste
Butoane scissor durabile și robuste: ideale pentru o tastare intuitivă, cursivă și silențioasă chiar și dacă tastați super rapid
Mai productiv cu ajutorul inteligenței artificiale: Butonul de asistență activează asistentul IA pentru diverse programe
Ușor de înlocuit: tastatura fără fir funcționează cu baterii și nu trebuie să fie reîncărcată între timp – practică pentru lucrul în deplasare, fără probleme legate de conectarea și deconectarea cablurilor
Activați prin tasta Fn: Controlul funcțiilor multimedia prin atribuirea secundară a tastelor F – fără să fie necesar să urmați calea complicată a setărilor de sistem
Activați și dezactivați cu ușurință funcția FN-Lock: modifică prima și a doua atribuire a tastelor F1 până la F12 - în acest fel puteți, de exemplu, să utilizați funcțiile multimedia direct prin tastele F, fără a trebui să țineți apăsată și tasta Fn
Pentru o experiență plăcută de tastare: tastele tastaturii pentru PC sunt concave – astfel încât vârfurile degetelor să se sprijine confortabil și să fie ghidate fără efort în timpul tastării
Loc fix: Receptorul USB care poate fi depozitat se poate transporta în carcasa tastaturii pentru a economisi spațiu
Din vechi, fă nou: Carcasa și butoanele acestui produs sunt realizate 65% din plastic ABS reciclat în mod demonstrabil
| Aspect tastatură | QWERTY (US) |
| Culoare | Negru |
| Nuanța culorii | Gri Inchis |
| Conexiune | 2.4 GHz RF/Bluetooth |
| Conexiune | Mufa USB-A |
| Caracteristici speciale | Battery stand LED/On/Off Switch/Power saving mode |
| Gamă | 10 m |
| Keyboard battery life (depending on usage) | 130 d |
| Sisteme de operare compatibile | Android 8.0 or higher/MacOS 11 or later/Windows 11/10/iOS 14 or higher/iPadOS 14 or higher |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Etichetă cheie | Laser engraving |
| Material | Plastic Material/Post-Consumer Material |
| Model | Full format keyboard |
| Număr de taste | 111 |
| Numărul de taste multimedia | 14 |
| Tehnologie cheie | Scissor mechanism |
| Înălţime | 1,7 cm |
| Lăţime | 44,5 cm |
| Profunzime | 12,9 cm |
| Weight (including batteries) | 579 g |
| Număr de baterii | 2 |
| Profunzimea telefonului | AAA Micro |
| Power supply included | Nu |
| Required high performance power supply | Not relevant |
| Required minimum power supply | Not relevant |
| USB PD | Nu |