Fâșia luminoasă decorativă, deconectabilă de pe marginea tastaturii asigură o atmosferă de lucru plăcută
| Aspect tastatură | QWERTY (romanian) |
| Culoare | Negru |
| Nuanța culorii | Negru |
| Conexiune | Cables |
| Conexiune | Mufa USB-A |
| Caracteristici speciale | Folding feet/ Remote keys/ Separate multimedia buttons |
| Sisteme de operare compatibile | Windows 11/10/8/7 |
| Etichetă cheie | Printing with UV protection |
| Model | Full format keyboard |
| Număr de taste | 113 |
| Tehnologie cheie | Rubber Dome |
| Înălţime | 1,2 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Lungimea cablului | 140 cm |
| Profunzime | 15,4 cm |