Pregătită pentru a fi folosită oriunde: tastatura multi-device are 1 canal wireless și 2 canale Bluetooth și, prin urmare, poate fi conectată simultan la 3 dispozitive finale – comutați între ele prin simpla apăsare a unei taste
Mai productiv cu ajutorul inteligenței artificiale: Butonul de asistență activează asistentul IA pentru diverse programe
Ușor de înlocuit: tastatura fără fir funcționează cu baterii și nu trebuie să fie reîncărcată între timp – practică pentru lucrul în deplasare și în timpul călătoriilor
Activați prin tasta Fn: Controlul funcțiilor multimedia prin atribuirea secundară a tastelor F – fără să fie necesar să urmați calea complicată a setărilor de sistem
Activați și dezactivați cu ușurință funcția FN-Lock: modifică prima și a doua atribuire a tastelor F1 până la F12 - în acest fel puteți, de exemplu, să utilizați funcțiile multimedia direct prin tastele F, fără a trebui să țineți apăsată și tasta Fn
Pur și simplu plăcută: tastele silențioase permit lucrul fără deranjamente și relaxat la tastatura wireless – pentru o tastare intuitivă, cursivă și silențioasă
Loc fix: Receptorul USB care poate fi depozitat se poate transporta în carcasa tastaturii pentru a economisi spațiu
Din vechi, fă nou: Carcasa și butoanele acestui produs sunt realizate 65% din plastic ABS reciclat în mod demonstrabil
| Aspect tastatură | QWERTY (romanian) |
| Culoare | Negru |
| Nuanța culorii | Negru |
| Conexiune | Mufa USB-A |
| Conexiune | Bluetooth |
| Caracteristici speciale | Power saving mode |
| Gamă | 10 m |
| Keyboard battery life (depending on usage) | 100 d |
| Sisteme de operare compatibile | Android 8.0 or higher/MacOS 11 or later/Windows 11/10/iOS 14 or higher/iPadOS 14 or higher |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Etichetă cheie | Printing with UV protection |
| Material | Plastic Material/Post-Consumer Material |
| Model | Compact keyboard |
| Număr de taste | 97 |
| Numărul de taste multimedia | 9 |
| Tehnologie cheie | Rubber Dome |
| Înălţime | 2,3 cm |
| Lăţime | 36,9 cm |
| Profunzime | 12.6 cm |
| Weight (including batteries) | 447 g |
| Număr de baterii | 2 |
| Profunzimea telefonului | AAA Micro |
| Power supply included | Nu |
| Required high performance power supply | Not relevant |
| Required minimum power supply | Not relevant |
| USB PD | Nu |