Garanție 10 ani: o promisiune de garanție de durabilitate, cu mult peste garanția legală
Alegeți varianta sigură și optați pentru siguranța verificată a produselor noastre: teste complexe de solicitare, stabilitate și funcționalitate garantează standarde înalte de calitate
Pentru unghiul vizual perfect: acest suport de televizor se adaptează la nevoile dvs. individuale, fie că este pivotant, înclinabil sau extensibil, așa funcționează Home Entertainment
Rapid și ușor de poziționat în orice moment: Cu un simplu mâner puteți alinia spontan televizorul după dorință - fără niciun fel de unelte
În cazul în care suportul TV a fost montat ușor înclinat, poziția televizorului poate fi ajustată ulterior cu câteva grade pe orizontală
Cablul managerial asigură ordinea şi mişcarea de descărcare necesară
Totul inclus: cu accesoriile de montaj variate, inclusiv dibluri Fischer de înaltă calitate, puteți începe imediat
Certificat FSC: Hârtia și cartonul din ambalajele noastre provin din gestionarea durabilă a pădurilor - asta înseamnă că folosim materia primă lemnul într-o manieră care economisește resursele
Ambalaj cu conștiința curată: Ambalajul nostru este 100% fără plastic - astfel reducem deșeurile de plastic
| Culoare | Negru |
| Nuanța culorii | Negru |
| Capacitate maximă de încărcare | 25 kg |
| Dimensiunea găurii atașamentului | până la M8 |
| Inclinare - | 12 ° |
| Material | Otel |
| Maximum swivel range | 180 ° |
| Model | TV |
| number of joints | 3 |
| Particularitate individuală | Cablemanager/Spirit level |
| Proiecție maximă | 38,8 cm |
| Proiecție minimă | 7,9 cm |
| Rotație | 3 ° |
| Dimensiune exterioară - înălţime | 23 cm |
| Dimensiune exterioară - lăţime | 24,5 cm |
| Dimensiunile ecranului | 48 cm (19"), 50,8 cm (20"), 56 cm (22"), 58 cm (23"), 61 cm (24"), 66 cm (26"), 71 cm (28"), 74 cm (29"), 76 cm (30"), 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 94 cm (37"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 102 cm (40"), 104 cm (41"), 107 cm (42"), 109 cm (43"), 112 cm (44"), 114 cm (45"), 117 cm (46"), 119 cm (47"), 122 cm (48") |
| Placă de montare (lățime) | 7,2 cm |
| Placă de montare (lungime) | 23.4 cm |
| Standard VESA | 50 x 50, 75 x 100, 75 x 75, 100 x 100, 100 x 150, 100 x 200, 150 x 75, 200 x 100, 200 x 200 |
| VESA (de la - la) | 50x50 - 200x200 |
| Adecvat pentru | TV |
| Dimensiunea maximă recomandată a ecranului | 122 cm (48") |
| Dimensiunea minimă recomandată a ecranului | 48 cm (19") |
| Dimensiune recomandată a ecranului | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Domeniu de aplicare | Private |
| Versiune | Pivotat/Înclinabil |
Pe lângă diversele accesorii de instalare livrate în pachet, vă recomandăm și următoarele unelte: burghiu, creion, șurubelniță, bandă de măsurare, cheie cu cap deschis.
Pentru a putea folosi întregul potential de mișcare, direcționați cablul către suportul de perete al televizorului complet extins și asigurați-vă că există suficient spațiu pentru ca sa se poata deplasa cablul.